Açılık Pzt - Cum 09:00 - 17:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90 216 759 61 72
Açılık Pzt - Cum 09:00 - 17:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90 216 759 61 72

Marka Yönetim Danışmanlığı

MARKA YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Bir ürünü veya hizmeti satıyorsanız; marka, imaj ve algı oluşturmanız. Marka yönetim danışmanı sizler için markanızın stratejik konumlandırması ile istediğiniz hedefe ulaşmanızı sağlayacak, oluşturacağı imaj ile markanız en iyi şekilde hedef kitleye ulaşacaktır. Bir Marka Yönetim Danışmanı bulunduğu markanın Lokasyonunu, Kültürünü ve yönettiği markanın temsil ettiği Değerlerini bizzat benimseyerek ve kendisine o marka özdeşleştirerek uygun olarak en doğru imajı yansıtır.

Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı

Bir firmanın kuruluş aşamasında dikkatli ve düzenli kontrol etmesi gereken ilk aşama Marka Yaratma Aşamasıdır. İyi bir mar, Mükemmel bir marka adı, Mükemmel bir marka stratejisi ve yine Mükemmelce tasarlanmış bir yol haritasına ihtiyaç duyar. İşte bu noktada tüm isteklerinize RMG Medya karşılık vermektedir!

İlk adımımızı doğru ve dikkatlice atarak, hedef kitlenizin tüm ihtiyaçlarını tam ve dosdoğru bilerek atmış olduğunuz bu yeni adımınızda sizler için En Uygun ve En Mükemmel marka modelleme ve planlamalarını yaparak sizleri hatalı maliyetlerden kurtarmaktayız.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

  • Pazarlama yönetimi ve marka istikrar süreçleri yönetimi
  • Rekabet dinamiklerinin takibi ve pazarlama planlarının hazırlanması
  • Finansal kaynakların, gelirlerin, tekliflerin ve bütçelerin değerlendirilmesi
  • Ajansların ve çözüm ortaklarının seçimi ve iş danışmanlığı yapılması
  • İş / satış başarısını ve karlılığı arttıracak stratejilerin belirlenmesi