Açılık Pzt - Cum 09:00 - 17:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90 216 759 61 72
Açılık Pzt - Cum 09:00 - 17:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90 216 759 61 72

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

SMM
Facebook reklam modelleri ile; ürün veya hizmetinizin tanıtımını yapabilir, fiziksel mağazalarınıza müşteri çekebilir, sosyal medya sayfanızın etkileşimini ve beğeni sayısını artırabilir, kullanıcılardan form toplayabilir, uygulamanızı tanıtabilir, videolarınızı yayınlayabilir, sitenize ziyaretçi çekebilir bunun sonucunda da satış veya dönüşüm sayınızı artırabilirsiniz.

Sosyal Medya Kullanan Marka Kazanır!

İlgi çekici ve paylaşılabilir bir sosyal medya yönetimi, takipçi kazanmanın ve tutmanın tek yoludur. Doğru içerik, doğru tanıtım ve arkanızda duran doğru iş ortağı olmadan sosyal medyada başarılı olamazsınız. Markanızın finansal olarak büyümesi için sosyal olarak da büyümeniz gerekmektedir.

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

• Markanın dijital ve sosyal medya iletişim planlarının hazırlanması.
• Strateji geliştirme
• Sosyal ağlarda kurumsal kimliklerinin oluşturulması
• Tüm sosyal ağlarda, aylık içerik takvimleri ile “içerik yönetiminin” yapılması
• Tüm sosyal medya sayfalarının takip edilmesi ve moderasyonunun yapılması.
• Raporlama
• Sosyal ağlarda reklam stratejisinin oluşturulması, bu doğrultuda reklamların hazırlanması, geliştirilmesi ve raporlamalarının yapılması.

Sosyal Medya stratejimizle markanıza nasıl katkıda bulunabileceğimiz hakkında konuşmayı çok isteriz.

Sosyal Medya Pazarlama ( Marketing )

Sosyal medya pazarlaması, markanızın elindeki en önemli pazarlama araçlarından biridir. Artık büyük küçük bir çok marka sosyal medya pazarlamasını kullanarak ciddi başarılar elde ediyor.

Sadece organik etkinliklerle kitlelere ulaşmak daha zor olabilir. Bu yüzden en başarılı markalar bile, sosyal medya yatırımlarını reklamlar yoluyla hedef kitlelerine ulaştırıyor.

 

Kurumsal ya da bireysel tüm hesaplarda aynı titizlikte hizmet veren RMG Medya, markanızın yükselişini detaylı raporlarla belirli periyodlarda tarafınıza sunmaktadır.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın büyük önem taşıdığı dönemde sizde uzmanlarımız ile markanızı zirveye taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!