Açılık Pzt - Cum 09:00 - 17:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90 216 759 61 72
Açılık Pzt - Cum 09:00 - 17:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90 216 759 61 72

Web Sitesi Tasarımları

Web sitesi sizi araştıran ve daha önce sizinle hiç çalışmamış insanların hakkınızda fikir edindikleri ilk noktadır ve burada vereceğiniz imaj çok önemlidir. Bu sebeple deneyimli kreatif ekibimiz sizler için en uygun tasarımları hazırlıyor ve markanızı en güzel şekilde sunuyor.

Neden RMG?

Web Tasarım, Web Yazılım, E-ticaret, Web Hosting, Domain Tescil ve Arama Motoru Optimizasyonu konusunda 2005 yılından itibaren uzman kadrosu ile hizmet veren RMG Medya, kurulduğu günden bu yana Web Tasarım Hizmetleri sunmak için odaklanan, alt yapısını bu doğrultuda geliştiren ve teknik personelini bu yönde eğiten bir tasarım şirketidir.

Mükemmel Tasarım

Yeni web sitenizden ihtiyacınız olan tam özellikleri ve işlevselliği planlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız.

Mobil Uyumluluğu

Bilgisayarların yerini mobil cihazların ele geçirdiği dünyamızda sizler için tüm detayları düşünüyor ve en iyi modellemeyi gerçekleştiriyoruz.

 

SEO Uyumluluğu

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda çıkabilecek alt yapıya sahip SEO Uyumlu Web sitelerimizle markanızı en uç noktalara taşıyacak alt yapıyı sizlere sunuyoruz.

Dinamik Web Sitesi

Herhangi bir yazılım bilginiz olmadan web sitenize müdahale etmek istemez misiniz? İşte tam bu noktada sizlere CMS(İçerik Yönetim Sistemleri) web sitelerimizle yardımcı oluyoruz.

RMG, Firmanıza Vizyon Katar

En yeni teknolojileri takip etme konusunda uzman bir şirket olan RMG Medya, belirttiği sürelerde projelerini teslim etme konusunda maksimum çaba göstermenin yanı sıra, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla firma – müşteri ilişkisi yerine çözüm ortağı olan sizlere en uygun çözümleri üretmeyi hedeflemiştir.

Web tasarım alanında hemen hemen her bütçeye uygun çözümlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışma alanımız yeni kurulmuş bir şirketten Türkiye’nin önde gelen holdinglerine kadar uzanmaktadır. Referanslarımızda bu yöndedir.